test

HERyzonty '16

W sobotę 26.11.2016 r w sali Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa C.M.U.J. przy ul. Kopernika 25 krakowskie amazonki  wraz z zaproszonymi liderkami klubów małopolskich uczestniczyły w corocznych  warsztatach edukacyjnych w ramach kampanii „ Poszerzamy HERyzonty”.

Kampania organizowana jest przez Federację Stowarzyszeń „Amazonki” oraz Firmę Roche Polska Sp. z o.o.

Po powitaniu zebranych Gości przez Prezes Krakowskiego Towarzystwa „Amazonki” Marię Borowiecką , wykład na temat „Współczesnych metod diagnostyki w kontekście leczenia chirurgicznego raka piersi” wygłosiła Pani dr n. med. Elżbieta Marczyk , natomiast Pani dr n. med. Aleksandra Grela- Wojewoda przedstawiła zagadnienie „Postępu w leczeniu HER2 dodatniego raka piersi od odkrycia receptora HER2 do nowoczesnych przeciwciał”.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, poszerzyły naszą wiedzę na temat diagnozy i leczenia raka piersi,  a Panie Prelegentki odpowiadały na liczne pytania amazonek. Gościem Honorowym była Przedstawicielka Firmy Roche Polska Sp. z o.o. Pani Joanna Straburzyńska. Na zakończenie warsztatów uczestniczki zaproszone zostały na okolicznościowy poczęstunek.

 Powyższe warsztaty –zgodnie z umową – sponsorowała Firma Roche Polska .

GALERIA