test

Wielkanoc '17

W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne, członkinie Krakowskiego Towarzystwa Amazonki spotkały się na przedświątecznym „jajeczku”. Uroczystość odbyła się 5 kwietnia br. w restauracji Krakowskie Klimaty.

 Na świątecznych stołach pojawiły się atrybuty wiosny - złocące się żonkile i czerwone tulipany, a obok nich przysmaki, ściśle związane z tradycją wielkanocnego stołu. Pachniał żurek, zmysł smaku kusiły jajka z chrzanem i wielkanocne, lukrowane baby. Za oknem szalała burza potwierdzając, że wiosna zadomowiła się na dobre i czas przygotowywać się do Wielkanocy.

 

Wszystkie Panie oficjalnie powitała nasza Pani prezes - Maria Borowiecka, która złożyła uczestniczkom spotkania, a także ich rodzinom i przyjaciołom, serdeczne życzenia  zdrowych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.

 - Dobra wokół nas, nadziei, miłości i radości z budzącego się życia –mówiła Maria Borowiecka. Jak zawsze podkreśliła ogromne znaczenie wzajemnego wsparcia w ramach Stowarzyszenia, niesienia sobie pomocy w trudnych momentach życia, wzajemnej życzliwości i odpowiedzialności za siebie.

 

Pani prezes mówiła również o radosnych stronach życia klubowego – spotkaniach okolicznościowych, udziale Amazonek w wielu inicjatywach edukacyjnych i sportowych oraz innych ważnych wydarzeniach życia Krakowa i regionu.

 

Podczas spotkania były również życzenia bardzo osobiste, pozdrowienia i rozmowy o tym, co ważnego wydarzyło się w ostatnim czasie w życiu stowarzyszeniowym krakowskich Amazonek, a także w życiu prywatnym wszystkich pań.

 galeria