test

Wyjazd do Bańskiej Niżnej

W dniach od 24 do 27 maja 2022 r krakowskie Amazonki w ilości 18 osób skorzystały z wyjazdu integracyjnego do malowniczej miejscowości Bańska Niżna.

Mieszkałyśmy w domu „Agroturystyka u Szaflarskich”, skąd  można było podziwiać całą panoramę , ośnieżonych jeszcze Tatr. Warunki pobytu, wyżywienie wspaniałe.

Dodatkowym plusem była bardzo bliska odległość do gorących term Gorący Potok i Szaflary. W ciągu 2 dni przez 4 godziny  dziennie zażywałyśmy dobrodziejstw ciepłych, bogatych w minerały wód termalnych. Wielka to była przyjemność odpocząć, zrelaksować się w słońcu, które nam towarzyszyło, w spokoju, w naturalnym cieple wód w unikalnym górskim klimacie . Na zakończenie pobytu Gospodarze zorganizowali nam grill z kiełbaskami i innymi frykasami. Cieszyłyśmy się, że jesteśmy razem, były śpiewy, śmiechy i nawet tańce. Najlepiej potrafią bawić się Amazonki.

                                                                              

Wyjazd zawdzięczamy dotacji uzyskanej z Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa w ramach projektu pt.” Integracja i rehabilitacja kobiet po operacji raka piersi i w walce z pandemią SARS-COV-2”.

zdjecia facebook amazonki krakow