test

Wysowa Zdrój

Po przerwie wakacyjnej ruszyłyśmy do codziennych obowiązków – gimnastyki grupowej, ćwiczeń w basenie , wspierania chorych kobiet w szpitalach oraz dyżurów naszych ochotniczek w klubie.

W dniach od 11 do 14 września 2015r zorganizowałyśmy wyjazd integracyjno-rehabilitacyjny amazonek do Wysowej Zdroju. Mieszkałyśmy w pensjonacie „Cztery Pory Roku”, skąd codziennie maszerowałyśmy po 10 km z kijkami nordic walking pod bacznym okiem naszego rehabilitanta. Ścieżki wiodły wśród lasów, gór, wspaniałych widoków i czystego powietrza. Wykonywałyśmy w parku ćwiczenia rozciągające mięśnie, korzystałyśmy z basenów pobliskiego Parku Wodnego, a wieczory spędziłyśmy przy pogawędkach i ognisku. Byłyśmy zmęczone ale szczęśliwe, uśmiechnięte, bo pogoda też nam dopisała.
Wyjazd integracyjny był współfinansowany przez Gminę Miejską Kraków- Biuro ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa w ramach zadania publicznego „ Program prozdrowotny- profilaktyka onkologiczna, promocja zdrowia i integracja kobiet po operacji raka piersi".

galeria